Južná Amerika

6 v Buenos Aires

To argentínsky mesto je viac než taliansky mnoho Citta talianskom, španielskom temperamentu napojená, európske elegancie veľké aglomerácie, Parrillas voňavého dymu, sladkú chuť dulce de leche.

- Prvý deň pobytu Buenos som bol vydesený. Veľkosť, zložitosť, heterogénnosť. Toto je niekoľko miest v jednom obrovskom meste. Takže musíte premýšľať o tom.

La Boca so slávnou ulicou Caminito je farebným symbolom mesta Buenos, okresu talianskych emigrantov. Silne komercializované, ale malebné. Neďaleko slávneho futbalového štadióna La Bombonera s rovnako známym tímom Boca Juniors.

La Catedral Club
Zatopené súmrak budova je v tvare obrovskej stodoly je vybavený nábytkom z blších trhoch, a na stenách visia obrazy, monidła, umelecké inštalácie a sochy. Tango tu tancuje každý deň.

Palermo Soho
Najlepšie je žiť v štvrti San Telmo (kdekoľvek pešo), takže najlepšie párty a krčmy nájdete v Palerme Soho. Toto miesto je považované za najviac "alternatívne" v Buenos Aires. Plné farebné nástenné maľby.

Tigre
Mesto na ostrovoch, ktoré sa nachádzajú na okraji mesta Buenos, v delte rieky Paraná. Ideálne pre víkendovú dovolenku. Dosiahnete malebný vlak Tren de la Costa. Stojí za to zakúpiť výlet loďou na mieste.

Feria de Mataderos
Každý nedeľ sa koná festival gauchcha 11 (v zime) a 18 (v lete). Ideálne miesto na nákup suvenírov, jesť pochúťky a vidieť argentínskych kovbojov.

Recoleta cintorín
Každý chce vidieť, kde leží Eva Perón. Hoci samotná hrobka nezapôsobí, mnoho ďalších - s vežami, postavami, stĺpmi - najviac. Osobnosti tu odpočívajú.